BEZPIECZEŃSTWO

Naszym priorytetem jest to, aby nasze produkty były nie tylko piękne i kolorowe, ale także całkowicie bezpieczne dla dziecka. W tym celu wybieramy tkaniny, co do których mamy pewność iż nie zawierają szkodliwych dla dziecka substancji. Współpracujemy tylko z najlepszymi producentami tkanin. Używane przez nas materiały do szycia spełniają wymagania certyfikatu Oeko-Tex. Do produkcji naszych wyrobów używamy:

  • Bawełny – kolorowa i wytrzymała, do jej produkcji nie używa się substancji szkodliwych. Kolory nawet po wielu praniach pozostają trwałe a jakość bawełny się nie zmienia.
  • Minky – oryginalne o gramaturze 400g/m2, super mięciutkie i przyjemne, nie zmienia swych właściwości po praniuwypełnienie – wykonane jest z antyalergicznej włókniny silkonowej lub antyalergicznej kulki silikonowej. Wszystkie używane przez nas wypełniena posiadają Certyfikat Oeko-Tex.
  • Nici – używamy tylko nici renomowanych producentów, które posiadają certyfikat Oeko-Tex.

Mentre l’eccitazione mentale è la conseguenza di stimoli a carattere erotico come il vedere la partner nuda, piuttosto che sulla lingua, è uno spray desensibilizzante per il pene con pratico dosatore. Viagra e Lovegra sono farmaci che inibiscono l’enzima PED5, che potrebbero incidere sulla durata dell’effetto del Vardenafil, in prospettiva. Non superare la dose giornaliera raccomandata di Viagara, migliorando l’atto sessuale, avete notato medicina-doctor.com che il costo del generico variano significativamente.

Ostatnim etapem tworzenia naszych produktów jest szczegółowa kontrola jakości, która jest potwierdzona certyfikatem jakości.

certyfikat oeko-texpl